Seriál kultúrnych podujatí Bardejovských Kúpeľov ukončil vínny festival

Publikovan: 01.11, 2022    Tma: 

Seriál kultúrnych podujatí Bardejovských Kúpeľov ukončil v sobotu 8.októbra 2022  HORNOŠARIŠSKÝ VÍNNY FESTIVAL. V Kúpeľnej kolonáde sa na ňom  predstavili viaceré slovenské vinárstva. Súčasťou boli sprievodné akcie a popoludňajší kultúrny program priamo v Kúpeľnej kolonáde. Vystúpili Marián Bukovský, folklórny súbor Hažlínčanka, MADOS LM a skupina LaMour. "Hornošarišský vínny festival je už našim tradičným podujatím a symbolickou  bodkou za letnou sezónou. Predstavuje spojenie dobrého vína a kultúrneho programu. Svoju prácu a vášeň prezentujú slovenskí vinári. Súčasťou festivalu je aj sabráž - exhibícia v sekaní sektov a na záver tombola," informuje  ekonomicko-obchodná riaditeľka Bardejovských Kúpeľov, a.s., Tamara Šatanková.

Čarovná jeseň v kúpeľoch

Tohtoročná jeseň plní Bardejovské Kúpele, a.s. na predcovidovú úroveň a ukazuje sa že klienti zdravotných poisťovní ostali týmto obľúbeným kúpeľom verní. "Návštevníci využívajú to, že ceny stravy i procedúr sa zatiaľ ešte príliš nemenili a sú pre nich zaujímavé. Plne funkčné sú i wellness zariadenia, sauny a fitness. Atraktivitu kúpeľov zvyšuje aj prebiehajúca akcia "Zvýhodnený wellness pobyt Vital v hoteli Alexander s dlhou platnosťou." Výhodné ceny, obľúbený jesenný termín, s prechádzkami, procedúrami, wellness a kvalitnou stravou v štvorhviezdičkovom hoteli, sú najlepšou investíciou do zdravia", vymenúva T.Šatanková.

Zvýhodnené pobyty

Cenovo zvýhodnený pobyt VITAL vo vlajkovej lodi BARDEJOVSKÝCH KÚPEĽOV, a.s. - Hoteli Alexander si môžu návštevníci rezervovať do 20.12.2022. Víkendový pobyt (nástupné dni štvrtok, piatok, sobota a nedeľa) vyjde v dvojlôžkovej izbe pre 2 osoby na 325 eur za 2 noci, alebo 465 eur za 3 noci. Počas týždňa na 285 eur/2 noci alebo 405 eur/3 noci.

Zvýhodnený pobyt VITAL zahŕňa ubytovanie v dvojlôžkovej izbe exclusive, plnú penziu - strava formou bufetov v hoteli Alexander, neobmedzený vstup do Wellness Spa v hoteli Ozón (bazény + sauny), neobmedzený vstup do hotelového Wellness v hoteli Alexander, K tomu sú procedúry na osobu: 1x klasická masáž čiastočná (15 min.), 1x minerálny kúpeľ (15 min. kúpeľ plus 15 min. oddych), 1x soľná jaskyňa (45 min.), 3 x denne pitná kúra na kolonáde, welcome drink v Lobby bare, parkovisko pri hoteli grátis, bezplatné Wifi pripojenie.

K dispozícii je najstarší skanzen na Slovensku, tenisové dvorce, krytá hala, preliezačky, minigolf, "kúpeľné singletracky", kyslíková dráha, neďaleko je historické mesto BARDEJOV - pamiatka Unesco, hrad Zborov a mnohé iné atrakcie.  

Viac informácií na : https://www.hotelalexander.sk/, www.kupele-bj.sk,   www.visitbardejov.sk


Chcete uverejni tto sprvu na Vaej strnke ? Pouite nasledovn kd.

Autor: admin
 

Hodnotenie lnku

Priemern hodnotenie: 0
Hlasov: 0

Zvote poet hviezdiiek:

Vynikajci
Vemi dobr
Dobr
Priemern
Zl

Monosti

Vytvoil Webdesign Dra-go.cz

as potrebn k spracovaniu strnky 0.05 seknd