Internetová očná optika dorazila už aj na náš trh

Publikovan: 27.08, 2010    Tma: 

Bratislava (27. augusta 2010) - Revolúciu vo svete očnej optiky doslova spôsobil prvý internetový obchod s dioptrickými okuliarmi na predpis založený v roku 2004 vo Veľkej Británii. Vtedy si mladý študent Jamie Murray Wells povedal že nie je dôvod aby pár okuliarov stál 200 £ a rozhodol sa spraviť prieskum trhu ktorý podľa jeho predpokladov ukázal, že za vysokou cenou stoja vysoké marže predajcov očnej optiky. To čo sa nestretlo s pochopením u konkurencie sa stretlo s veľkým ohlasom u zákazníkov a portál www.glassesdirect.co.uk stal začínajúcim biznisom roka 2006 vo Veľkej Británii. Po masovom úspechu doma sa nová forma predaja rozšírila aj do zahraničia a v roku 2008 konečne aj na Slovensko.

Internetova očná optika eOkuliare.sk

Podľa odhadov Jamie Wells so svojím internetovým obchodom ušetril koncovým zákazníkom už £20m!  Internetova očná optika www.eOkuliare.sk ponúka dioptrické okuliare vyrobené podľa receptu od lekára, zhotovené na mieru profesionálnymi optikmi alebo optometristami. Jediné čo zákazník potrebuje je správne vyplnený recept s hodnotami dioptrií a PD (vzdialenosť zreníc) ktorý dostane pri bežnej kontrole u očného lekára. Potom už iba zostáva si vybrať zo širokej ponuky rámov a tešiť zo skvelých cien.

Nákup je jednoduchý a prehľadný

po výbere rámu sa prechádza k výberu šošoviek. Obchod ponúka voľbu polarizačnej vrstvy, antireflexu, slnečných ako aj samozafarbovacích šošoviek, všetky na trhu dostupné hrúbky šošoviek, polykarbonátové šošvky do vrtaných rámov, jednoducho online očná optika. Vynikajúcim nástrojom je Virtuálne zrkadlo špeciálne vyvinutá aplikácia umožňujúca priradiť vybraný rám k fotografii zákazníka. Po natiahnutí vlastnej fotky si nakupujúci môže vybarať z ponuky rámov, ktoré sú zobrazované na spoločnej fotografii v reálnom pomere k veľkosti tváre. Následne je možné obrázok uložiť na disk alebo poslať známenu mailom. Aj keď to plne nenahrádza fyzické skúšanie, je možné aspoň vizuálne posúdiť ako sa rám k tvári hodí a je to skvelá zábava. Široký výber rámov, dioptrických šošoviek, povrchových úprav v spojení s rýchlym servisom a hlavne skvelými cenami robi z internetového obchodu www.eokuliare.sk naozaj progresívnu očnú optiku.

Zdroj: eOkuliare.sk

Zdieľajte správu vo Vašej obľúbenej sociálnej sieti: Bookmark and Share Subscribe


Chcete uverejni tto sprvu na Vaej strnke ? Pouite nasledovn kd.

Autor: admin
 

Hodnotenie lnku

Priemern hodnotenie: 0
Hlasov: 0

Zvote poet hviezdiiek:

Vynikajci
Vemi dobr
Dobr
Priemern
Zl

Monosti

Vytvoil Webdesign Dra-go.cz

as potrebn k spracovaniu strnky 0.05 seknd