Sviatky jari v oáze zdravia a oddychu

PublikovanÚ: 12.02, 2023    TÚma: 

Ve─żkono─Źné pobyty patria medzi najob─żúbenej┼íie medzi klientami Bardejovských K├║pe─żov, a.s. Hlavn├ę kapacity v┬ánajluxusnej┼íích hoteloch Alexander, Ozón a┬áAst├│ria sa vypredaj├║ medzi prv├Żmi a┬áto zvy─Źajne v┬ápredstihu pred akciou. Na posledn├║ chv├ş─żu tak ostávaj├║ len k├║pe─żn├ę vilky. Aj tento rok,┬á┬áv termíne 6. a┼ż 11. apr├şla 2023, pripravili kúpele Ve─żkono─Źný pobyt na 3 a┼ż 5 noc├ş. Pod─ża ├║rovne ubytovania dvojposte─żová izba, pre jednu osobu na noc s┬áplnou penziou, vyjde od 88 eur vo vilk├ích, do 95 eur v┬áizb├ích typu ┼átandard. Izby typu Superior stoja 102 EUR a┬áExclusive 112 EUR na osobu a noc. Informuje o┬átom┬á┬áekonomicko-obchodná riadite─żka Bardejovských Kúpe─żov, a.s., Tamara ┼áatankov├í.

Skvelý┬árelaxa─Źn├Ż pobyt s┬átradi─Źn├Żmi ve─żkono─Źn├Żmi ┼ípecialitami

"Prí─Ćte si oddýchnu┼ą po─Źas ve─żkono─Źn├Żch sviatkov. Pripravili sme si pre vás skvel├Ż┬árelaxa─Źn├Ż pobyt s┬átradi─Źn├Żmi ve─żkono─Źn├Żmi ┼ípecialitami, nebude ch├Żba┼ą Ve─Źer "─żudov├Żch jed├íl", sprievodn├Ż program, uv├ştac├ş drink a malé prekvapenie pre ka┼żd├ęho hos┼ąa. Pobyty sú atrakt├şvne i pre dvojice a rodiny s┬áde┼ąmi. Jarn├ę slnko, ─Źerstv├Ż vzduch, k├║pe─żn├Ż park, prech├ídzky po udr┼żiavan├Żch cest├ích a┬áchodn├şkoch a okolit├í pr├şroda s┬áturistick├Żmi a┬ásingletrackov├Żmi trasami, poskytuj├║ dostatok pr├şle┼żitost├ş na akt├şvny oddych. Cena zah┼Ľ┼ła ubytovanie, pln├║ penziu, neobmedzen├Ż vstup do Wellness Spa (baz├ęny + sauny), a proced├║ry pod─ża po─Źtu noc├ş" vymen├║va T.┼áatanakov├í.

Procedúry na┬á 3 noci:┬á1 x parafínový obklad, 1 x minerálny k├║pe─ż, 1 x so─żn├í jasky┼ła, na┬á 4 noci:┬á┬á1x klasick├í mas├í┼ż,┬á1 x paraf├şnov├Ż obklad, 2 x miner├ílny k├║pe─ż, 1 x so─żn├í jasky┼ła, na 5 noc├ş:┬á1 x klasick├í mas├í┼ż, 2 x paraf├şnov├Ż obklad, 2 x miner├ílny k├║pe─ż, 1x so─żn├í jasky┼ła, 1 x ra┼íelinov├Ż obklad.

Aj┬á s┬árekrea─Źným príspevkom, aj s de┼ąmi

Aj na tento pobyt mô┼żete vyu┼żi┼ą rekrea─Źný príspevok. Cena pobytu neobsahuje:┬á┬áda┼ł z ubytovania 1,70 EUR/osoba/noc a parkovné pre osobn├ę auto, v hoteli Alexander je parkovanie grátis. V pr├şpade polpenzie┬ása z ceny odpo─Ź├ştava 5 EUR/osoba/noc.┬áV pr├şpade z├íujmu o pobyt bez procedúr┬ása z ceny odpo─Ź├ştava - 10 EUR/osoba/noc.

V prípade pobytu pre┬ádie┼ąa s polpenziou┬ása odpo─Ź├ştava - 3 EUR/de┼ł. Podmienky pobytu pre deti: deti do 3,99 rokov┬ábez nároku na lô┼żko gr├ítis. Detskú postie─żku poskytuj├║ na po┼żiadanie bezplatne.┬áPre deti od 4 do 14,99 rokov┬áplat├ş z─żava 50% z uvedených cien. Deti maj├║ v cene ubytovanie, pln├║ penziu a 3-hodinov├Ż vstup do bazénovej ─Źasti Wellness Spa pod─ża po─Źtu noc├ş v sprievode dospelej osoby (saunov├Ż svet iba pre osoby od 15 rokov). Pobyt za─Ź├şna ve─Źerou /n├ístup od 15.00 hod./, pri plnej penzii kon─Ź├ş obedom. Izbu je potrebn├ę uvo─żni┼ą do 12:00 hod., pri polpenzii kon─Ź├ş ra┼łajkami /check out 10.00 hod./.

Akcie lákajú aj do Ve─żkej Noci

Pre seniorov nad 60 rokov a┬ádr┼żite─żov preukazu┬áZ┼ĄP be┼żí superakcia Lie─Źebný pobyt SENIOR, s plnou penziou a┬á3 procedúrami denne. S┬á25% z─żavou v term├şne 14.01. - 12.02.2023 stoj├ş pobyt od 59 EUR za osobu┬á a┬ánoc a┬ás 15% z─żavou v term├şne 12.02. - 06.04.2023 je k┬ádispoz├şcii od 61 EUR.

Akcie pokra─Źujú aj v┬áhoteli Alexander

K┬ádispozícii je aj akciový pobyt VITAL v hoteli Alexander so splatnos┼ąou do┬á6.4.2023.┬á Pobyt pre 2 osoby┬á(1/2 izba): V├şkendov├Ż┬á(nástupn├Ż de┼ł na pobyt je ┼ítvrtok, piatok, sobota a nede─ża):┬á┬á325 EUR/2 noci┬áalebo┬á465 EUR/3 noci.┬áPo─Źas t├Ż┼żd┼ła┬á(n├ístupn├Ż de┼ł na pobyt je pondelok, utorok alebo streda):┬á265 EUR/2 noci┬áalebo┬á384 EUR/3 noci.

Otvorené, stály z├íujem klientov

Bardejovské Kúpele, a. s. maj├║ otvoren├ę a poskytuj├║ slu┼żby bez preru┼íenia pre klientov pois┼ąovní i platiacich, u┼ż od leta minul├ęho roka. V zimnom obdob├ş s├║stredili klientov do dvoch najlep┼í├şch hotelov s┬áwellness (Ozón a┬áAlexander). Patria medzi ┼ípi─Źku slovensk├ęho k├║pe─żn├şctva s dlhoro─Źnou trad├şciou. Prvá p├şsomn├í zmienka o k├║pe─żoch poch├ídza u┼ż z roku 1247, vä─Ź┼í├ş rozmach k├║pe─żov nastal v prvej polovici 18. storo─Źia. V┬ák├║pe─żoch okrem rak├║skej cis├írovnej Al┼żbety (Sisi) pobýval aj rak├║sko-uhorsk├Ż cis├ír Jozef II. (1783), M├íria Lujza, neskor┼íia man┼żelka cis├íra Napoleona (1809), rusk├Ż c├ír Alexander I. (1821) a po─żsk├í kr├í─żovn├í M├íria Kazimiera Sobieska, man┼żelka po─żsk├ęho kr├í─ża J├ína III. Sobiesk├ęho. Bardejovsk├ę K├║pele poskytuj├║ slu┼żby predov┼íetk├Żm pre obyvate─żov Pre┼íovsk├ęho a┬áKo┼íick├ęho kraja, ktor├ę maj├║ spolu 1,5 mil. obyvate─żov.

Bardejovské Kúpele, a. s.,┬ámaj├║ teraz lô┼żkov├║ kapacitu v hlavnej sezóne cca 1100 l├┤┼żok. Pred krízou ich ro─Źne nav┼ít├şvilo cca 25┬á000 os├┤b a po─Źet prenocovan├ş presahoval 270 000. Bardejovsk├ę k├║pele maj├║ naj┼íir┼íie indika─Źn├ę zameranie spomedzi v┼íetkých slovensk├Żch k├║pe─żov, okrem tradi─Źnej lie─Źby vn├║torn├Żch ochoren├ş s├║ v schválenom indika─Źnom zozname i choroby ┼żensk├ę, nervov├ę a ochorenia pohybov├ęho apar├ítu.

Bardejovské Kúpele sa nachádzaj├║ 5 km od Bardejova, ktorý je klenotom turistick├ęho ruchu┬á zapísan├Żm v┬áUNESCO. N├ív┼ítevn├şci mô┼żu v┬áBardejove obdivova┼ą Radni─Źn├ę n├ímestie s n├ídhern├Żmi gotick├Żmi me┼ítianskymi domami, Bazilikou minor Sv. Eg├şdia, s b├Żvalou Mestskou radnicou - prvou stavbou renesancie na ├║zem├ş Slovenska, v ktorej je umiestnen├í expoz├şcia ┼áari┼ísk├ęho m├║zea. Medzi klenoty┬ápatr├ş Bardejovsk├ę suburbium - Star├í synagóga v┬áBardejove. Star├í synag├│ga bola vyhl├ísen├í na n├írodn├║ kult├║rnu pamiatku v roku 1970, mikve a bet hamidra┼í v roku 2000. V tom istom roku bolo historick├ę jadro mesta Bardejov spolu so ┼żidovsk├Żm suburbiom zap├şsan├ę na┬áZoznam svetov├ęho kult├║rneho a pr├şrodn├ęho dedi─Źstva UNESCO.┬á

V okolí Bardejova je zachovaných 7 gréckokatol├şckych a 1 r├şmskokatol├şcky dreven├Ż kostol: Hervartov, Tro─Źany, Kriv├ę, Ko┼żany, Lukov, Fri─Źka, Jedlinka, Mikulá┼íov├í, Zboj. Ob─żúben├Ż je aj Lesn├şcky n├íu─Źn├Ż chodn├şk ─îIERNA MLÁKA v Bardejovsk├Żch K├║pe─żoch a tamoj┼í├ş Skanzen - M├║zeum ─żudovej architekt├║ry a┬áhrad Zborov.

Viac informácií na : https://www.hotelalexander.sk/, www.kupele-bj.sk,┬á┬á www.visitbardejov.sk


Chcete uverejni╗ t˙to sprßvu na Va╣ej strßnke ? Poużite nasledovnř kˇd.

Autor: admin
 

Hodnotenie Ŕlßnku

PriemernÚ hodnotenie: 0
Hlasov: 0

ZvoÁte poŔet hviezdiŔiek:

Vynikaj˙ci
VeÁmi dobrř
Dobrř
Priemernř
Zlř

Możnosti

Vytvo°il Webdesign Dra-go.cz

╚as potrebnř k spracovaniu strßnky 0.05 sek˙nd