Leto vyvrcholilo v sobotu Hornošarišským vínnym festivalom

Publikovan: 02.09, 2023    Tma: 

V sobotu 2.septembra 2023 sa konal  v Bardejovských Kúpeľoch HORNOŠARIŠSKÝ VÍNNY FESTIVAL. V exteriéri Kúpeľnej kolonády sa od 15.00 hod. predstavili viaceré slovenské vinárstva. V kultúrnom programe vystúpila folklórna skupina   Lučanskí Hudci, saxofonista Marián Bukovský a pianista a vokalista Christián Jančošek. Informuje o tom ekonomicko-obchodná riaditeľka Bardejovských Kúpeľov, a.s., Tamara Šatanková.

Podujatie v areáli vynovenej kúpeľnej kolonády

"Hornošarišský vínny festival sa tentoraz konal v exteriéri, v areáli vynovenej kúpeľnej kolonády a to po prvý raz. Toto tradičné podujatie spojenia dobrého vína a kultúrneho programu predstavuje bodku za letnou sezónou. Slovenskí vinári predstavili svoju produkciu. Za 10 EUR dostal každý záujemca vstup, kalich na víno, 10 kupónov a degustáciu gastronomických špecialít" informuje T.Šatanková.

Jeseň v kúpeľoch je najkrajšia

Jeseň je najobľúbenejším obdobím roka na návštevy kúpeľov. V ponuke  Bardejovských kúpeľov je akciový jesenný pobyt Vital v hoteli Alexander od 154 EUR na 3 dni. Výhodné ceny, obľúbený jesenný termín, s prechádzkami, procedúrami, wellness a kvalitnou stravou v štvorhviezdičkovom hoteli, sú najlepšou investíciou do zdravia.

K dispozícii je najstarší skanzen na Slovensku, tenisové dvorce, krytá hala, preliezačky, minigolf, "kúpeľné singletracky", kyslíková dráha, neďaleko je historické mesto BARDEJOV - pamiatka UNESCO, hrad Zborov a mnohé iné atrakcie. 

Viac informácií na : https://www.hotelalexander.sk/, www.kupele-bj.sk,   www.visitbardejov.sk

E-mail: rezervacie@kupele-bj.sk, pk@kupele-bj.sk , marketing@kupele-bj.sk  


Chcete uverejni tto sprvu na Vaej strnke ? Pouite nasledovn kd.

Autor: admin
 

Hodnotenie lnku

Priemern hodnotenie: 0
Hlasov: 0

Zvote poet hviezdiiek:

Vynikajci
Vemi dobr
Dobr
Priemern
Zl

Monosti

Vytvoil Webdesign Dra-go.cz

as potrebn k spracovaniu strnky 0.02 seknd