Firmy i rodiny organizuj├║ jednu akciu za druhou

PublikovanÚ: 01.10, 2023    TÚma: 

Covidová kríza priniesla obmedzenia nev├şdaných rozmerov a┬ána dlh├Ż ─Źas obmedzila aj konania spolo─Źensk├Żch akci├ş typu svadieb, ─Źi kongresov. O┬áto vä─Ź┼í├ş z├íujem je teraz r├Żchlo dohna┼ą stratené a┬átak firmy i┬árodiny organizujú jednu┬áakciu za druhou. Kr├şza - nekr├şza, infl├ícia-neinfl├ícia, ┼żi┼ą sa mus├ş a┬áaj pri drah├Żch potravin├ích sa oplat├ş raz za ─Źas si dopria┼ą spolo─Źensk├ę stretnutie na ├║rovni. A┬ákde inde ne┼ż v┬ásynonyme kvality a┬áluxusu, v┬ák├║pe─żoch. Symbolom┬á┬ákvalitnej svadby, kongresu, ─Źi iného eventu v┬ájedine─Źnom prostredí sa na severovýchode Slovenska sa stal luxusn├Ż ┼ítvorhviezdi─Źkov├Ż kongresov├Ż hotel Alexander. Informuje o┬átom ekonomicko-obchodná riadite─żka Bardejovsk├Żch Kúpe─żov, a.s., Tamara ┼áatankov├í.

┼ápi─Źkové ubytovanie v┬ákombinácii s┬áwellness a┬ágastronómiou

"Kongresový hotel Alexander je vlajkovou lo─Ćou Bardejovsk├Żch Kúpe─żov, a.s. a┬áposkytuje ┼ípi─Źkové ubytovanie v┬ákombinácii s┬áwellness a┬ágastronómiou. Te┼íí sa zna─Źn├ęmu z├íujmu bonitnej klientely predov┼íetk├Żm z┬áPre┼íovsk├ęho a┬áKo┼íick├ęho kraja. Tento rok sme zaznamenali opätovn├Ż boom kongresovej turistiky. Do konca roka ┬ám├íme e┼íte dostatok vo─żn├Żch term├şnov, ale o┬ániektor├ę atrakt├şvne d├ítumy je ve─żk├Ż z├íujem. Ak chcete ma┼ą istotu, ┼że sa v├ím konkr├ętny term├şn ujde, rezervujte si ho ─Źo najskôr," odpor├║─Źa T.┼áatankov├í.

Upozor┼łuje aj na to, ┼że firmy masívne investujú do zdravia svojich zamestnancov, prispievaj├║ im na rekondi─Źné, lie─Źebn├ę i┬áwellnes pobyty. ─îoraz viac sa presadzuje incent├şvna (zá┼żitkov├í) turistika. Zna─Źn├ę medziro─Źn├ę n├írasty n├ív┼ítevnosti maj├║ na svedom├ş rekrea─Źn├ę pouk├í┼żky pre zamestnancov. Na tak├ęto po┼żiadavky a slu┼żby je hotel Alexander po v┼íetkých str├ínkach vybaven├Ż.

"Klienti hotela Alexander oce┼łujú predov┼íetkým vysok├║ ├║rove┼ł slu┼żieb, vynikaj├║cu kuchy┼łu, atraktívne mo┼żnosti trávenia vo─żného ─Źasu v k├║pe─żnom prostred├ş i ├║rove┼ł person├ílu, vy┼íkolen├ęho priamo pre tohto zariadenie. V┬áokruhu cca 100 km nie je ┼żiadne porovnate─żn├ę zariadenie. S v├Żnimkou Vysok├Żch Tatier nie je vo zvy┼íku Pre┼íovsk├ęho kraja in├Ż kongresov├Ż hotel s┬átakou kapacitou ako Alexander," upozor┼łuje T.┼áatankov├í.

Charakteristika hotela Alexander

Hotel Alexander sa nachádza v are├íli a je sú─Źas┼ąou komplexu Bardejovských K├║pe─żov, a.s., ktoré poskytuj├║ nielen lie─Źiv├║ vodu, ale aj relax, wellness, pohodlie, z├í┼żitkov├║ gastronómiu, kvalitn├ę lie─Źebn├ę proced├║ry, ─Źist├Ż vzduch a ve─ża ─Źasu pre seba. Preto je hotel Alexander ide├ílnou vo─żbou pre relaxa─Źn├ę wellness pobyty, rodinn├║ dovolenku, konferencie, ┼íkolenia a teambuildingov├ę pobyty v atraktívnom k├║pe─żnom prostred├ş. Hotel je pomenovan├Ż po ruskom c├írovi Alexandrovi I., ktor├Ż za─Źiatkom 19.storo─Źia nav┼ít├şvil Bardejovsk├ę K├║pele. P├şsmenko "A" v logu hotela Alexander predstavuje za─Źiato─Źn├ę p├şsmeno podpisu rusk├ęho c├íra.

Aktuálna ponuka relaxa─Źných pobytov a┬álie─Źebn├Żch pobytov

Akciové pobyty v hoteli Alexander sú s plnou penziou, balí─Źkom atrakt├şvnych proced├║r, neobmedzeným vstupom do wellness hotela Ozón, aj hotelov├ęho wellness v┬áhoteli Alexander. Proced├║ry na osobu: 1x klasická mas├í┼ż ─Źiasto─Źn├í (15 min.), 1x miner├ílny k├║pe─ż (15 min. k├║pe─ż + 15 min. oddych), 1x so─żn├í jasky┼ła (45 min.), 3 x denne pitn├í k├║ra na kolon├íde. Rozpis proced├║r dostane klient pri check in-e.

AKCIOVÝ JESENN├Ł POBYT VITAL V HOTELI ALEXANDER

Akciový pobyt VITAL v hoteli Alexander si mô┼żete rezervova┼ą za zv├Żhodnené ceny:
Pobyt je platný od 17.9. do 17.12.2023. Ur─Źen├Ż je pre 2 osoby┬á(1/2 izba): Víkendov├Ż┬á(nástupn├Ż de┼ł na pobyt je ┼ítvrtok, piatok, sobota a nede─ża):┬á┬á 348 eur/2 noci┬áalebo┬á516 eur/3 noci. Po─Źas t├Ż┼żd┼ła┬á(n├ístupn├Ż de┼ł na pobyt je pondelok, utorok alebo streda):┬á308 eur/2 noci┬áalebo┬á456 eur/3 noci. Pobyt pre 1 osobu┬á(1/1 izba): V├şkendov├Ż┬á(n├ístupn├Ż de┼ł na pobyt je ┼ítvrtok, piatok, sobota a nede─ża):┬á┬áCena je 194 eur/2 noci┬áalebo┬á288 eur/3 noci. Po─Źas t├Ż┼żd┼ła┬á(n├ístupn├Ż de┼ł na pobyt je pondelok, utorok alebo streda):┬á174 eur/2 noci┬áalebo┬á258 eur/3 noci.

Aktuálna ponuka lie─Źebných pobytov

Lie─Źebné pobyty sú pre náro─Źných klientov, ktorí chc├║ absolvova┼ą ─Źo najvä─Ź┼í├ş po─Źet proced├║r, pobyty zah┼Ľ┼łaj├║ lek├írske vy┼íetrenie (prehliadku), ubytovanie, pln├║ penziu (strava formou bufetu), 4 proced├║ry denne + 3 kr├ít denne pitn├║ k├║ru. V┬ár├ímci vy┼íetrenia je mo┼żn├ę absolvova┼ą gr├ítis z├íkladn├ę laboratórne vy┼íetrenia mo─Źu a┬ákrvi, pr├şpadne in├ę lek├írom navrhnut├ę vy┼íetrenia.┬á

K┬ábonusom zahrnutým v┬ácene pobytov patria naj─Źastej┼íie vstupy do WELLNESS SPA v┬áhoteli Ozón - bazénov├Ż ┬áa┬ásaunov├Ż svet, welcome drink v┬ákaviarni, pravideln├Ż anima─Źn├Ż program, medicínske a┬áhistorick├ę predná┼íky, vstup na tane─Źn├ę z├íbavy, parkovanie gr├ítis, vstup do Muze├ílneho apartm├ínu Sisi po─Źas otv├írac├şch hod├şn.

POST COVID, CENA OD 64.00 eur.

POBYT ┼áTANDARD, CENA OD 68.00 eur, Klasický lie─Źebn├Ż pobyt na min. 6 nocí, 3 procedúry/de┼ł, denne vstup do Wellness Spa.

POBYT EXTRA,CENA OD 78.00 eur, Lie─Źebný pobyt pre náro─Źn├Żch klientov, ktorí chcú absolvova┼ą ─Źo najvä─Ź┼í├ş po─Źet proced├║r, pobyt zah┼Ľ┼ła lek├írsku prehliadku, 4 proced├║ry/de┼ł, denne neobmedzen├Ż vstup do Wellness Spa bazénov a s├íun + ─Ćal┼íie extra slu┼żby. Min.6 noc├ş.

ZDRAVÝ CHRBÁT 2023, CENA OD 75.00 eur, Lie─Źebno - preventívny program ZDRAV├Ł CHRB├üT, ktorý zah┼Ľ┼ła a┼ż 25 ┼ípeciálne vybran├Żch procedúr a vstupné lek├írske vy┼íetrenie.

REDUK─îNÝ POBYT - OBEZITA, CENA OD 75.00 eur, Lie─Źebno-preventívny program Obezita 2023.┬á

 


Chcete uverejni╗ t˙to sprßvu na Va╣ej strßnke ? Poużite nasledovnř kˇd.

Autor: admin
 

Hodnotenie Ŕlßnku

PriemernÚ hodnotenie: 0
Hlasov: 0

ZvoÁte poŔet hviezdiŔiek:

Vynikaj˙ci
VeÁmi dobrř
Dobrř
Priemernř
Zlř

Możnosti

Vytvo°il Webdesign Dra-go.cz

╚as potrebnř k spracovaniu strßnky 0.38 sek˙nd